Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas – odontologijos metodas, leidžiantis ištiesinti netaisyklingai augančius, susigrūdusius, kreivus dantis bei sąkandį. Gydymo metu naudojami įvairūs ortodontiniai aparatai, koreguojantys dantų padėtį.

Ar man reikia ortodontinio gydymo?

  • Yra netaisyklingas sąkandis
  • Dantys auga kreivi
  • Pastebimas dantų susigrūdimas
  • Dėl blogo sąkandžio ar dantų padėties sunku kalbėti ir/ar sukramtyti maistą

Kodėl DENTVALDA klinika?

  • Naudojame naujausias metodikas
  • Gydymą kiekvienam pritaikome individualiai
  • Procedūrą atlieka profesionalai
  • Atidžiai prižiūrime dantų tiesinimo eigą
  • Užtikriname ilgalaikius rezultatus

Ar galima delsti?

Kreivi dantys, blogas sąkandis – ne tik estetinė problema. Netinkama dantų padėtis gali sukelti šveplavimą, apsunkinti kramtymą ir net paspartinti dantų nusidėvėjimą. Negana to, kreivi dantys apsunkiną valymosi procesą, didina apnašų kaupimosi, ėduonies, periodontito ir kitų ligų riziką.

Laiku netiesinant dantų, situacija dar labiau komplikuojasi, todėl ortodontinio gydymo imkitės nedelsiant!

Ortodontinio gydymo metodai

Breketai – tradicinis dantų tiesinimo metodas: ant dantų tvirtinamos mažytės plokštelės-breketai, kuriuos jungia metalinis lankas. Nors vieni populiariausių breketų yra metaliniai, tai – mažiausiai estetiškas pasirinkimas, keliantis diskomfortą daugeliui pacientų. Šiandien greta metalinių, siūlomi komfortiškesni beligatūriniai, estetiški keramikiniai, ir net visai nepastebimi liežuviniai breketai.

Plokštelės – nuimamas ortodontinis aparatas, kurį sudaro plastmasinis pagrindas ir metalinis lankelis. Šis metodas efektyviausias vaikams ir paaugliams, kuomet reikia išspręsti vidutinius ar nedidelius sąkandžio defektus, o žandikauliai vis dar auga.

Nematomos dantų tiesinimo kapos – ortodontinė naujovė ir rimta konkurencija breketams. Kapos yra nuimamas aparatas, pagamintas iš skaidraus medicininio plastiko. Jos idealiai priglunda prie paciento dantų ir yra praktiškai nepastebimos. Tai – estetiškiausias gydymo metodas, savo efektyvumu prilygstantis breketams.

Procedūros eiga

1. Konsultacija

Pirmo vizito metu aptariami paciento lūkesčiai, įvertinama dantų būklė, padaroma rentgeno nuotrauka.

2. Gydymo planas

Atsižvelgus į klinikinę situaciją, gautus duomenis ir paciento poreikius, sudaromas gydymo planas, paskiriamas gydymo metodas.

3. Gydymas

Pradedamas gydymas breketais, nematomomis dantų tiesinimo kapomis ar kitu aparatu.

4. Palaikomasis gydymas

Pasibaigus aktyviam ortodontiniam gydymui, pacientas turi numatytą laiką nešioti dantų lankelį/plokštelę ar kitą gydytojo paskirtą retencinį aparatą, siekiant išlaikyti suteiktą rezultatą ir apsaugoti dantis nuo grįžimo į ankstesnę padėtį.

3 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie dantų tiesinimą:

1. Tinka bet kokio amžiaus pacientams.

Iki šiol dalis pacientų vadovaujasi mitu, esą dantų tiesinimas tinka tik vaikams ir paaugliams, kurių žandikaulis vis dar formuojasi. Tai – netiesa. Šiuolaikinė ortodontija tinka bet kokio amžiaus pacientams, nuo vaikų iki senjorų!

2. Gydymo trukmė individuali.

Kiek laiko truks dantų tiesinimas, priklauso nuo paciento klinikinės situacijos, amžiaus ir pasirinkto gydymo metodo. Vidutinė dantų tiesinimo trukmė – 18-24 mėnesiai.

3. Gydymas visai neskausmingas.

Ortodontinio gydymo metu skausmo nejausite. Nors dalis pacientų iš pradžių patiria nežymų fizinį diskomfortą, prie ortodontinių aparatų greitai priprantama.

Mūsų klinika turi sutartis su Inbank ir General Financing. Visą platesnę informaciją suteiksime klinikoje.

KONTAKTAI


Nežinote, kokia paslauga Jums reikalinga?
Pasimatykime konsultacijoje!

Pirminė apžiūra, situacijos įvertinimas ir optimaliausio gydymo plano sudarymas

Registracija konsultacijai

Prarastus viso žandikaulio dantis atkurkite už mažesnę kainą

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

Odontologijos klinika "Dentvalda", Kaunas
|
Asmens duomenų tvarkymo taisyklė